Цьогоріч факультет філології та журналістики ЦДПУ ім. В.Винниченка на базі традиційного тижня факультету створив справжній мовно-культурний рух -  «FeelFest - 2017» . Розмаїття конференцій, конкурсів, вечорів, зустрічей. Фестиваль виконав найголовнішу місію - об'єднав студентів, викладачів та старшокласників міських шкіл, які разом доводили, що філологія та журналістика - це не просто модно, це стан душі справжнього українця. Але секрет успіху будь-якого заходу - вдячні слухачі, тому окрема подяка  директорам шкіл та майбутнім абітурієнтам, які жваво відгукнулись на запрошення взяти участь у фесті.

 18 жовтня в рамках європейського проекту «Association4U»  відбулася зустріч  студентів  першого та другого курсів факультету філології та журналістики ЦДПУ ім.В.Винниченка з німецьким журналістом,  колишнім директором програми міжнародних редакційних обмінів, Клеменсом Шьольом.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"

Найочікуваніша подія осені для студентів першого курсу - СТУДМІСТО!

Ярмарок. Уявіть собі: повітря, наповнене ароматами смаколиків, з одного боку лунає сміх, з іншого - пісні, і все це перетворюється в суцільний галас, який неможливо обійти. 

У рамках «Feelfest-2017» кафедра лінгводидактики та іноземних мов разом зі студентами ІІІ курсу факультету філології та журналістики провела Feel-quest «Еnglish in my lifе».

Інформацію надано факультетом філології та журналістики