Переступаючи кордон між юністю і дорослим життям, багато дівчат та хлопців хвилюються. Адже для них день вручення дипломів - це момент вступу в справжнє  доросле життя, з його труднощами і нескінченними турботами. Важливо, щоб цей день залишився в серці випускників як світле свято нового життя.

Для кожного студента підготовка до свята почалася ще з першого курсу, коли лише вступили до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Поставивши пріоритети та обравши професію свого життя, випускники йшли до своєї мети – отримати якісну освіту та знання.

Тож 30 червня у Кіровоградській обласній філармонії сто сімдесят сім випускників зібралися на урочисте вручення червоних дипломів, серед яких - бакалаври та магістри. У холі філармонії разом з викладачами, батьками та  гостями вони фотографувалися та хизувалися не лише академічними капелюшками та мантіями, але й прекрасними зачісками та сукнями.

На урочистості завітали та привітали всіх зі святом: перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Петрович Коваленко, голова Кіровоградської обласної ради Олександр Анатолійович Чорноіваненко та начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимир Петрович Таборанський. Також до слів привітань долучилися проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат хімічних наук, доцент  Євген Олександрович Клоц, проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор Сергій Павлович Михида.

Настановчі привітання під час вручення червоних дипломів випускники отримали від своїх рідних деканів, які пишаються ними.

Неможливо не розповісти про концерту програму, яка додавала колориту урочистостям. Привітали гостей у залі незмінний та кращий Народний ансамбль бального танцю «Конвалія» не лише улюбленим танцем «Буковинська рапсодія», але й презентували новий – пристрасне та вируюче «Аргентинське танго», також додав веселого настрою Народний хореографічний ансамбль «Пролісок». Від танців перейшли до улюбленого всіма народного оркестру популярної, класичної та сучасної української музики «Юність».

Шановні випускники! Навчальний заклад дає путівку в нове життя. І яким би воно не було, скільки б задоволення, радості, щастя не принесло вам, як далеко і в які краї не закинуло б, ви обов’язково згадаєте свій дім, своїх друзів і цей день. Не забувайте, де ви вчилися для того, щоб розум і серце віддати людям, рідній Україні, яка зростила вас. Тож, зі святом та щасти Вам!