На ПГФ відбулася чергова конференція студентів факультету.

Про роботу студентського самоврядування у 2016-2017 навчальному році звітувала студентка групи ХБ14Б Задирака Ірина, яка два роки поспіль перебувала на посаді голови студентської ради ПГФ.

В рамках комплексної практики з ґрунтознавства та основ сільського господарства 20 вересня  35 група природничо-географічного факультету відвідала 5ту Міжнародну  агропромислову виставкау«АгроЕкспо-2017».

АгроЕкспо-2017 – наймасштабніша в Україні виставка техніки, обладнання, технологій, послуг в агропромисловому комплексі. На виставці проходить польова демонстрація техніки та технологій, торговий ярмарок, інформаційні та розважальні заходи.

Перший день осені кличе до рідних стін факультету студентів та викладачів.

Нехай новий навчальний рік принесе студентам гарні оцінки, міцні знання, викладачам нових професійних звершень і всім нам радість від спілкування!

Окремо вітаємо на нашому факультеті студентів першого курсу і бажаємо їм міцних знань, успішних сесій, яскравого студентського життя... і ніяких "хвостів")))

З метою впорядкуавння та покращення ефективності роботи студентського самоврядування природничо-географічного факультету студрада ПГФ ініціює створення Положення про студентське самоврядування природничо-географічного факультету. 

З проектом Положення кожен студент факультету може ознайомитися ТУТ.

Пропозиції щодо змін та доповнень просимо подавати в письмовому вигляді до студради.

Затвердження Положення відбудеться на черговій конференції студентів ПГФ у вересні 2017 року.

Кривульченко