Відкрито конкурсний набір студентів на семестровий обмін у Поморську академію (м. Слупськ, Польща) протягом весняного семестру (19.02.2018 по 30.06.2018)

Інформацію надано науковим відділом

Мабуть, кожен студент розмірковував над тим, як проходить навчання за кордоном. Адже не секрет, що наші навчальні програми та підходи до навчання суттєво відрізняються! Я також міркувала та мріяла, доки не отримала шанс навчатися за кордоном.

Міністерство освіти і науки України продовжує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію українсько-литовських обмінів молоддю. До пріоритетів конкурсу 2017 року належить наступна тематика:

  • ідентифікація спільної історичної та культурної спадщини, а також її підтримка та популяризація серед молоді обох країн; у тому числі шляхом поширення цінностей і програм ЮНЕСКО та інших агенцій ООН;
  • відзначення 620-ї річниці заснування кримсько-татарської громади у Великому Литовському Князівстві; підтримка кримсько-татарської культури, захист прав людини;
  • поширення європейських цінностей серед молоді, обмін досвідом європейської та євроатлантичної інтеграції, зміцнення співпраці між Литвою та Україною в рамках Європейського Союзу, Ради Європи, ОБСЄ та НАТО.

Шановні викладачі та аспіранти! Повідомляємо про можливість пройти науково-педагогічне стажування «ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ, СУЧАСНІ МЕТОДИ ВИКЛАДАННЯ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ: ДОСВІД VARNA UNIVERSITY ОF MANAGEMENT»

Міністерство освіти і науки України повідомляє про те, що Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль (MASHAV) оголошує про відкриття набору слухачів на курс "EARLY CHILDHOOD EDUCATION GOR CHILDREN WITH SPECIAL NEEDS”, який відбудеться з 20 листопада 2017 року по 7 грудня 2017 року. Всі потенційні кандидати мають вільно володіти робочою мовою курсу – англійською.

Міністерство освіти і науки України повідомляє про те, що Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль (MASHAV) оголошує про відкриття набору слухачів на курс "INNOVATION and ENTREPRENEURSHIP in the EDUCATION SYSTEM, який відбудеться з 12 листопада 2017 року по 1 грудня 2017 року. Всі потенційні кандидати мають вільно володіти робочою мовою курсу – англійською. Заявки приймаються до 10 вересня 2017 року.

Термін подання заявок — до 30 червня 2017 року. Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість отримання стипендії на навчання на програмах бакалаврату (22 стипендії), магістратури (10 стипендій), аспірантури (2 стипендії) у вищих навчальних закладах Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік відповідно до ст. 6 Протоколу про співробітництво між Міністерствами освіти Республіки Молдова і України.

Із 17 по 24 травня Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка вперше за програмою короткочасного академічного обміну приймав професора Юзефа Шиманські та студентів Поморської академії (Слупськ, Польща).

В академічному обміні можуть взяти участь студенти всіх спеціальностей, крім студентів 1 курсу та останнього семестру випускного курсу, всіх освітніх рівнів державної та комерційної форм навчання. Договір про співпрацю між КДПУ ім. В. Винниченка і Поморською академією в м. Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно навчатися та здобувати освіту у державному польському вищому навчальному закладі протягом семестру безкоштовно. Поморська академія забезпечує студентам безкоштовне проживання у гуртожитку.

16 травня 2017 року о 13.00 в ІРЦ "Вікно в Америку" ОУНБ ім. Д. І. Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24) відбудеться презентація консультативного центру мережі EducationUSA "If you want to study in the US: application and funding" про вступ до американських навчальних закладів, стипендії на навчання та дослідження, а також стипендіальні програми уряду США.

Інформацію надано науковим відділом