14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. В цей день українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

 

До уваги викладачів! Згідно результатів конкурсу МОН України Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка включено в список вищих навчальних закладів, яким надається доступ до Web of Science. Усі бажаючи можуть долучитись до ознайомчого вебінару з можливостей платформи Web of Science для наукової роботи: пошук і аналіз інформації в Web of Science Core Collection; основні помилки, що можуть призвести до відсутності результатів пошуку; створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання; аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор); авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID. Вебінар відбудеться 12 жовтня у четвер о 15:00. Необхідна попередня реєстрація, і перейти за посиланям, що буде надіслано після реєстрації за 10 хвилин до початку, операційна система ХР не підтримується.

 
 

Любі читачі! Що таке читати для більшості з нас? Це - поринути у цікаву подорож разом з героями книги, мандрувати, фантазувати та насолоджуватися пригодами. Це нові враження, зустрічі та приємні спогади. У яке місто, країну потрапити цього разу? Відповідь - на виставці "Мрій! Читай! Мандруй!"

 

У сучасному світі наукової комунікації престижно мати публікації в журналах, які індексуються в міжнародних наукометричних базах, зокрема таких як Scopus та Web of Science. У журналах надано списки БД, в яких індексується журнал, однак ця інформація не завжди достовірна. Наприклад, індексація в Google Scholar відбувається автоматично й безкоштовно та не потребує додаткового включення журналу до цієї системи, тому можна без перевірки довіряти цій інформації. У базах Scopus чи Web of Science журнал спочатку повинен пройти перевірку Експертної ради, а вже експерти системи оцінюють кожен пропонований журнал відповідно до критеріїв і приймають рішення щодо підтвердження/відхилення журналу до бази. Тому не кожен журнал проходить таку експертизу. Перевірити включення журналу в зазначених раніше базах зможете, керуючись рекомендаціями в даній публікації.

 

Щорічно 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Напередодні цього свята до бібліотеки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка завітали фахівці з бібліотеки Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

01